Odpověď Jiřího Janečka

Kdybyste nebyl zbabělec a podepsal se i s adresou, tak bych Vás mohl alespoň nějak oslovit. Škoda, patříte zřejmě k těm mnoha závistivým, kteří v životě nic nedokázali a tak závidí a kritizují. Nevím o Vás nic. Přesto Vám odpovím. Zda jsem či nemusel pracovat a zda znám cenu peněz. Pracoval jsem 13 let v továrně . Z velké části rukama a byla to tvrdá práce. Dělal jsem pomocného dělníka a tahal za sebou paleťák na nejž jsem před tím rukama navalil a pákovým vysokozdvižným vozíkem naložil 3 žoky o váze 250 kg. Takových palet jsemnaložil a odvozil do železničních vagonů každý den přes 120. Rozvážel jsem 100 litrové sudy a manipuloval s nimi – jak jinak – než rukama. Byla to dřina za 1700 korun hrubého. Nevím, zda má cenu Vám to vysvětlovat. Těžko budete vůbec vědět , co je to paleta a dřina rukama. Při tom jsem studoval, zatímco jiní, kteří teď umí jen kritizovat, se flákali, chodili do hospod a užívali si života.
To co dělám nyní je ale mnohem těžší, zejména psychicky o hodinách ani nemluvím. Vy pracujete 250 a víc hodin měsíčně?
A ještě k onomu hotelu.Nevím do jakého hotelujedu, nevím v kolik letím, nevím s jakou společností. Vím kam jedu a proč. Ubytování, cestu a vše s tím související zajišťují ki tomu určení pracovníci, kteří tyto věco dělají pro zaměstnance ČT. Svůj výber hotelu pravděpodobně přizpůsobili standardu podobně postavených pracovníků jiných televizí.
A ještě jedna věc. Nevím, proč Vás to pohoršuje jako koncesionáře. Uvědomujete si, že ČT díky svým obchodním činnostem vydělává stovky milionů? Jak víte, že takové cesty nejsou hrazeny z těchto peněz ?
Tak teď už budete mít odvahu se podepsat i s adresou? Nemusíte. Nezajímá mě člověk, který neumí stát za svým názorem a je schovaný jako srab v anonymitě. Je mi Vás /nebo jak píšete vás 🙂 / líto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *